Opis
Duży rozkładany stół na drewnianej podstawie 90x160/240 cm
Model: S-11 / Kolor: orzech

Cechy i funkcje
✔️ Blat fornirowany - nasz blat fornirowany jest wykonany z naturalnego drewna, co nadaje mu ciepły i przyjemny wygląd. Dzięki zastosowaniu forniru, możemy osiągnąć piękno drewna przy jednoczesnym zachowaniu jego trwałości. Fornirowany blat jest wyjątkowo odporny na uszkodzenia i zużycie. Odpowiednio zabezpieczony lakierem czy olejem, zachowuje swój piękny wygląd przez długie lata.
✔️ Podstawa stołu wykonana z litego drewna bukowego - drewno bukowe jest cenionym materiałem w produkcji mebli ze względu na swoje doskonałe właściwości. Jest to gatunek drewna charakteryzujący się wyjątkową twardością, co sprawia, że podstawa stołu jest stabilna i niepodatna na deformacje. Drewno bukowe jest również odporne na uszkodzenia, co gwarantuje długą żywotność stołu.
✔️ Półka na wkładki - ukryta półka pod blatem pozwala na dyskretne i wygodne przechowywanie wkładek zawsze w zasięgu ręki.
✔️ Rozkładanie na prowadnicach łożyskowych - Mechanizm rozsuwania na prowadnicach łożyskowych jest idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących mebli o wysokiej jakości i wygodnym użytkowaniu. Dzięki zastosowaniu specjalnych łożysk, stół może być płynnie rozkładany i składany bez większego wysiłku. Proces rozkładania stołu jest niezwykle prosty. Wystarczy lekko pociągnąć za uchwyt lub przesunąć specjalny mechanizm, aby swobodnie wysunąć dodatkowe segmenty blatu. Prowadnice łożyskowe zapewniają stabilność i precyzyjne prowadzenie podczas rozsuwania stołu.
✔️ Dwie wkładki po 40cm w zestawie - Ten stół jest idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących mebla, który można łatwo dostosować do różnych potrzeb i sytuacji. Jego rozkładana konstrukcja pozwala na zmianę długości blatu, co umożliwia zaaranżowanie przestrzeni zgodnie z preferencjami.
✔️ Łatwy w utrzymaniu czystości - wystarczy przetrzeć go wilgotną ściereczką, aby usunąć wszelkie zabrudzenia. Materiał jest również odporny na plamy, co oznacza, że można z niego łatwo usunąć wszelkie ślady po jedzeniu lub piciu.
Drewniana podstawa
Meble z drewna bukowego, to solidna konstrukcja o naturalnym charakterze.

Blat fornirowany z frezowanymi obrzeżami
Opcja rozkładania
Stół wyposażony w 2 wkładki po 40cm. Można rozkładać po jednej wkładce, czyli stół można użytkować w trzech wymiarach:
90x160cm / 90x200cm / 90x240cm (wkładki mieszczą się na półce pod stołem)
Wymiary

Dodatkowe atuty:
Dostawa własnym, bezpiecznym transportem.
Wyprodukowane w Polsce.
24 miesiące gwarancji.
Aż 30 dni na zwrot bez podania przyczyny.