1

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Komody dla dzieci

Komody dziecięce – nowoczesne komody dla dzieci

Wyposażamy w praktyczne meble strefy dziecięcych marzeń, wspieramy rodziców na każdym etapie urządzania pokojów ich pociech, zarówno na początku, kiedy potrzebują łóżek, jak też już na mecie, kiedy konieczne są ostatnie szlify w wykończeniu. Proponowane przez nas meble dziecięce to odpowiedź na pragnienia dzieci i oczekiwania ich rodziców. Komody dla dzieci wyróżniają się oryginalną i jednocześnie prostą i minimalistyczna formą. Są wykonane z wysokiej jakości materiałów, posiadają zamykane szafki i praktyczne półki na zabawki, książki i ozdoby. Komody dla dzieci często łączą różne tworzywa, jak drewno z laminowaną płytą, lubimy takie duety – nowoczesność z klasyką. W naszej ofercie nie brakuje też mocnych akcentów kolorystycznych, jak soczysta zieleń czy też słodki róż. Sklep meblowy Focus to tylko praktyczne rozwiązania zgodne z najnowszymi trendami.

Komody do pokoju dziecięcego

Komody dziecięce muszą być pojemne, mieć dużo półek, szafek i szuflad, aby pomieściły wszystkie skarby Twojej pociechy. My proponujemy modele w bardzo różnych konfiguracjach, dzięki czemu wybierzesz opcję najlepiej wpisującą się w Twoje oczekiwania. Są komody do pokoju dziecięcego z przeważającą ilością szuflad, ale są też takie, w których znajdziesz półki, np. na książki czy ulubione Przytulanki Twojego dziecka. Komody do pokoju dziecka pochodzą z różnych kolekcji, w każdej dostępne są różne warianty. Jeżeli potrzebujesz więcej miejsca do przechowywania, po prostu połącz je ze sobą, zachowując spójność wzorów i kolorystyki.

Tanie komody dziecięce – wysoka jakość komód dla dzieci w rozsądnej cenie

Kiedy urządzamy pokój dziecka nic poza jego dobrem nie ma większego znaczenia. Bardzo często wydajemy za dużo, nieadekwatnie do efektu i jakości mebli. Dla nas wysoka jakość komód dziecięcych w rozsądnej cenie jest czymś, co pozwala nam wypełniać nasz ambitny plan – aranżujemy wnętrza najmłodszych niezależnie od budżetu rodziców. Chcemy, aby każdy maluch miał swoje wyjątkowe miejsce, tylko dla siebie, kolorowe, przepełnione magią i radością. Tanie komody dziecięce są praktyczne, pojemne i ergonomiczne, świetnie prezentują się we wnętrzach klasycznych i nowoczesnych. Tanie komody dla dzieci wykonane z wyselekcjonowanych materiałów to satysfakcjonujący wybór.

Komody dziecięce – nowoczesne i tanie komody dla dzieci