Filtruj według

Cena

Cena

  • 310,00 zł - 3 365,00 zł

Ilość drzwi

Ilość drzwi

Wnętrze szafy

Wnętrze szafy

Czas realizacji

Czas realizacji

Lustro

Lustro

Liczba drzwi

Liczba drzwi

Typ drzwi

Typ drzwi

Liczba drzwi w szafie

Liczba drzwi w szafie

Szafa narożna

Szafa narożna

Marka

Marka

Jest 161 produktów.

Pokazano 1-42 z 161 pozycji

Aktywne filtry

Szafy

Szafy – internetowy sklep z szafami

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie sprzedaży różnych elementów umeblowania. Między innymi w naszym bogatym asortymencie można znaleźć solidne szafy przeznaczone do stosowania w garderobach, przedpokojach, sypialniach oraz innych wnętrzach. Wszystkie oferowane przez nas nowoczesne meble są trwałe, funkcjonalne i bardzo pojemne. Dzięki temu spełniają zróżnicowane oczekiwania nawet bardzo wymagających klientów. Ogromną zaletą, jaką posiada nasz internetowy sklep z szafami jest niezwykle bogaty asortyment. Obejmuje on liczne rozmiary, kształty, kolory i stylizacje elementów umeblowania. W związku z tym każdy kupujący znajdzie w naszej ofercie umeblowanie dopasowane go jego potrzeb. Nasz sklep sprzedaje produkty przez Internet, więc są one dostępne dla klientów z całego obszaru naszego kraju.

Nowoczesne szafy – szafy rozsuwane

Nasza firma sprzedaje bardzo pojemne, trwałe i nowoczesne szafy wykorzystywane w różnych typach pomieszczeń. Bardzo istotnymi elementami oferty proponowanej przez nasz sklep internetowy są specjalne szafy rozsuwane. Są to elementy umeblowania pasujące do nowoczesnych stylizacji wnętrz. Oprócz tego zapewniają one sporo miejsca na ubrania, a dzięki rozsuwanym drzwiom można je umieszczać nawet w ciasnych pomieszczeniach, ponieważ otwieranie i zamykanie drzwi nie wymaga dużej przestrzeni. Jak widać sprzedajemy szafy nowoczesne, które pasują do nowoczesnych stylizacji wnętrz oraz zapewniają doskonałą funkcjonalność i oszczędność miejsca. Sprzedajemy również szafy rozsuwane z lustrem, które również są bardzo funkcjonalne oraz spełniają zadania praktyczne i estetyczne. Oferta jest bardzo bogata i obejmuje różne style, kolory, kształty i rozmiary takich szaf.

Szafy pokojowe – szafy do pokoju i przedpokoju

Bardzo ważną zaletą naszego sklepu jest niezwykle bogata oferta obejmująca różne typy mebli, takie jak szafy do sypialni, szafy młodzieżowe, szafy do przedpokoju, itp. Wszystkie oferowane przez nas elementy umeblowania są wykonane z niezwykle trwałych materiałów zapewniających odporność na uszkodzenia mechaniczne, nadmierne zużycie czy też obciążenia. W ofercie znajdują się między innymi nowoczesne szafy do pokoju i przedpokoju. Charakteryzują się one nowoczesną stylizacją, która jest doskonale dopasowana do wnętrz urządzonych w nowoczesnym stylu. Liczne kolory, wzory, rozmiary i kształty oferowanych przez nas mebli pasują do licznych, nawet bardzo rygorystycznych wymagań klientów. Szafy pokojowe oferowane przez nasz sklep są dostępne w systemie sprzedaży internetowej. Oznacza to, że dostęp do naszego asortymentu mają klienci z całej Polski.

Szafy przesuwne – szafy przesuwne z lustrem

Nasz sklep sprzedaje praktyczne elementy umeblowania, jakimi są szafy przesuwne różnego typu. Nadają się one do przechowywania odzieży oraz wielu innych przedmiotów, dekoracji, itp. Są to meble wysokiej jakości posiadające podwyższoną trwałość oraz charakteryzujące się dużą pojemnością. Są one funkcjonalne i do tego wyglądają bardzo atrakcyjnie, więc wpływają pozytywnie na estetykę pomieszczenia, w którym się znajdują. Warto zaznaczyć, że w naszym sklepie sprzedajemy między innymi szafy przesuwne, które gwarantują nie tylko funkcjonalność, ale są również wygodne w użytkowaniu w ciasnych pomieszczeniach. Ciekawymi produktami są też szafy przesuwne z lustrem na drzwiach. Są one jeszcze bardziej funkcjonalne, a do tego wyglądają bardzo estetycznie i nowocześnie w różnych typach pomieszczeń. Szeroki asortyment obejmuje różne style i rozmiary szaf.

Tanie szafy – wysoka jakość szaf w rozsądnej cenie

Bardzo ważnym atutem naszego sklepu jest niezwykle wysoka jakość szaf w rozsądnej cenie. Wszystkie oferowane przez nas elementy umeblowania są bardzo trwałe, odporne na obciążenia, zużycie oraz uszkodzenia o charakterze mechanicznym. W sprzedaży znajdują się liczne szafy posiadające dużą funkcjonalność, trwałość oraz atrakcyjny, nowoczesny wygląd. Pod względem estetyki można je bez większych problemów dopasować do różnych stylizacji pomieszczeń. Bogata oferta mebli sprawia, że każdy, nawet bardzo wymagający klient znajdzie w naszym sklepie produkty dopasowane do konkretnych oczekiwań. Bardzo istotną grupą produktów oferowanych przez nasz sklep są tanie szafy przesuwne, które pomimo swojej niskiej ceny, posiadają wysoką jakość, dużą trwałość i funkcjonalność. Oczywiście oferujemy również tanie szafy innego typu, które są również trwałe, estetyczne i funkcjonalne.

Szafy - nowoczesne szafy, szafy pokojowe, tanie szafy przesuwne