Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Łóżka piętrowe

Łóżka piętrowe dla dzieci

Pokój dziecka powinien być miejsce, zaaranżowanym zgodnie z jego preferencjami, oczekiwaniami i gustem, musi być to pomieszczenie funkcjonalne i ergonomiczne, ale też urządzone ze smakiem. A jeżeli mieszka w nim dwójka urwisów? My proponujemy praktyczne meble dziecięce, jak łóżka piętrowe dla dziewczynek i chłopców. To oszczędność miejsca i jednocześnie marzenie wielu maluchów. Łóżka piętrowe dla dzieci wykonane są z naturalnego drewna oraz płyty laminowanej w zależności od wybranego modelu. Doskonale prezentują się w pokoju przedszkolaków, uczniów, ale też młodzieży. Piętrowe łóżka dla dzieci to rozwiązanie Twojego problemu niewielkiej ilości miejsca w pokoju Twoich pociech. Sklep meblowy Focus łączy ergonomię z najnowszymi trendami, ale cenimy sobie też klasykę.

Młodzieżowe łóżka piętrowe – łóżka piętrowe z biurkeim

W pokoju Twojego dziecka wyjątkowo brakuje przestrzeni, pomimo że mieszka w nim tylko jeden nastolatek? Możemy Ci pomóc zaaranżować jego przestrzeń tak, aby miał miejsce zarówno na odpoczynek, jak też na naukę. Proponujemy młodzieżowe łóżka piętrowe z dodatkowym elementem, jakim jest biurko. Połączyliśmy dwie strefy w jedną, wydzielając je na niewielkiej przestrzeni. Łóżka piętrowe z biurkiem to sposób na urządzanie pokoju w pionie, czyli do góry. Wykorzystujemy każdy metr kwadratowy pokoju, aby powstało pomieszczenie funkcjonalne, ale też w stylu młodego człowieka. Piętrowe łóżka młodzieżowe dostępne są w kilku wariantach, jesteśmy przekonani, że wspólnie wybierzecie coś naprawdę dobrze pasującego do stylistyki pokoju. Mała przestrzeń? Nasze rozwiązanie – młodzieżowe łóżka piętrowe z biurkiem!

Metalowe i drewniane łóżka piętrowe

Łóżka piętrowe różnią się nie tylko wzorem i kolorem, ale też materiałem, z jakich zostały wykonane. W naszej ofercie dostępne są w dwóch wariantach – z drewna i metalu. Drewniane łóżka piętrowe to odwołanie do ponadczasowej klasyki, dla osób ceniących sobie ekologiczny charakter wnętrza i dla dzieci, które lubią ciepły klimat i przytulne pomieszczenia. Ssą to proste konstrukcje, o doskonałej trwałości i solidności. Metalowe łóżka piętrowe to propozycja dla miłośników nowoczesnych rozwiązań. Przypadną do gustu nastolatkom, którzy chcą być na czasie z najnowszymi trendami nie tylko modowymi.

Łóżka piętrowe 3 osobowe

Niemożliwe nie istnieje! Mamy ofertę łóżek piętrowych dla trójki dzieci. Kto powiedział, że jest to rodzaj łóżka, pozwalający spać tylko dwóm osobom? Łóżka piętrowe 3 osobowe to praktyczne rozwiązanie dla wnętrz, w których brakuje miejsca, ale jednocześnie chcemy, aby każde dziecko miało małą, ale swoją przestrzeń. 3 osobowe łóżka piętrowe dla dzieci składają się z 3 miejsc do spania z materacami. To dzieło niezwykle kreatywnych projektantów, którzy nie podążają za ogólnie przyjętymi schematami, a wykraczają poza granicę swojej i Twojej wyobraźni.

Tanie łóżka piętrowe – wysoka jakość łóżek piętrowych w rozsądnej cenie

Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo Twoich dzieci. Chcesz zapewnić im najlepsze warunki do zabawy, nauki i snu. Nasza propozycja to wysoka jakość łóżek piętrowych w rozsądnej cenie. Wybraliśmy modele, które najlepiej wpisują się w naszą koncepcję niczym niezakłóconego snu dziecka. Jednocześnie mamy świadomość Twoich preferencji cenowych. Chcemy, aby urządzanie pokoju dziecięcego kojarzyło się z przyjemnością, a nie dużymi wydatkami. Tanie łóżka piętrowe dla dzieci to inwestycja w przyszłość niewielkim kosztem. Tanie łóżka piętrowe – trwałość, wytrzymałość i estetyka w dobrej cenie.

Łóżka piętrowe - Meble Focus