Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Komody lustrzane

Nowoczesne komody z lustrem – oryginalne meble, które ozdobią każdą przestrzeń

Komoda z lustrem to z pewnością rozwiązanie, które stanie się mocnym akcentem we wnętrzu. Jest niesamowicie elegancka, czasem wręcz awangardowa i jednocześnie zachowuje swoją funkcjonalność. Z jednej strony można bez problemu przechować w niej domowy dobytek, z drugiej – zyskać fantastyczną ozdobę aranżacji. Komody z lustrem świetnie odbijają refleksy światła – zarówno dziennego, jak i sztucznego. W ten sposób wprowadzają do przestrzeni wyjątkowy klimat. Jednocześnie pomagają optycznie powiększyć pomieszczenia. Nowoczesne komody z lustrem znakomicie sprawdzają się zatem na niewielkim metrażu – również w modnych, modernistycznych kawalerkach. Są też niezastąpione w ciemnych wnętrzach, których okna wychodzą na północ lub dostęp światła ograniczają drzewa czy inne budynki. Lustrzane komody doskonale rozświetlają przestrzeń. A dodatkowo pozwalają błyskawicznie i kompleksowo odmienić aranżację. Wystarczy zmienić wystrój na przeciwległej ścianie, aby metamorfozie uległo całe wnętrze. W Meble-Focus są dostępne komody z lustrem cechujące się wysoką jakością. To meble wykonane z wysokogatunkowych surowców, dzięki czemu są odporne na uszkodzenia i działanie czasu. Jednocześnie zapewniają długą i bezproblemową eksploatację.

Komoda z lustrem – modne wyposażenia wnętrza

Moda na komody z lustrem trwa już od wielu sezonów i nic nie zapowiada się, że miałoby to ulec zmianie. Powodem jest oczywiście piękny wygląd, jak i praktyczność mebli. Nie bez znaczenia jest ich oryginalny design, który z powodzeniem wpisuje się w nowoczesne przestrzenie. Komoda z lustrem jest wręcz stworzona dla modernistycznych wnętrz. Efektownie komponuje się z minimalistycznymi meblami o prostej czystej bryle. Znakomicie koresponduje ze szkłem i chromem, które są charakterystyczne dla nowoczesnych aranżacji. Sprawdzi się ponadto w przestrzeniach industrialnych, wnosząc do nich ciekawy, wyrazisty akcent. Na tym jednak nie koniec, ponieważ komody z lustrem są też wybierane przez architektów wnętrz dla przestrzeni klasycznych, a nawet glamour. Stanowią doskonałą przeciwwagę dla mebli wykonanych z drewna albo matowych płyt laminowanych. Świetnie spisują się także w przestrzeniach, w których króluje przepych i ekstrawagancja. Komody lustrzane mają przy tym jeszcze jedną zaletę – są łatwe do utrzymania w czystości. Co prawda odciski palców bywają na nich widoczne, jednak można je błyskawicznie usunąć, używając zwykłego płynu do szyb. W ofercie sklepu Meble-Focus znajdują się rozwiązania w różnych kolorach i o zróżnicowanych wymiarach, które można łatwo dopasować do indywidualnych preferencji i możliwości przestrzeni.

Lustrzane komody – gdzie znajdują zastosowanie?

Lustrzane komody to uniwersalne meble, które można wstawić niemal do każdego pomieszczenia. Doskonale spiszą się w przestronnym salonie lub pokoju dziennym. Będą stanowić w nim najbardziej wyrazisty element dekoracyjny, zwracający uwagę gości. Lustrzane komody do salonu, znajdujące się w asortymencie Meble Focus, to także sposób na to, aby podkreślić elegancję wnętrza – zarówno nowoczesnego, jak i urządzonego w klasycznym stylu. Nic też nie stoi na przeszkodzie, aby ustawić je w przedpokoju czy holu. Komoda do przedpokoju wyposażona w lustro pozwoli nie tylko ozdobić i wizualnie powiększyć przestrzeń albo znaleźć miejsce na podręczne drobiazgi, ale stanie się wygodnym blatem, na który można odłożyć klucze czy portfel po wejściu do mieszkania. Z kolei lustrzana komoda do sypialni stanie się fantastycznym miejscem na ubrania, drobną bieliznę czy domowe tekstylia. Co więcej, może pełnić rolę praktycznej toaletki na kosmetyki. Komoda do sypialni z lustrem wspaniale sprawdzi się nawet w bardzo małym pomieszczeniu – również w sypialni umieszczonej na poddaszu, wnosząc do niej elegancję i umożliwiając jej optymalne zagospodarowanie. A dodatkowo pięknie rozświetli wnętrze. To także mebel, który można ustawić w domowym gabinecie. Lustrzana komoda do gabinetu jest doskonałym pomysłem na to, aby zyskać funkcjonalną i zarazem bardzo ciekawą aranżację, tworzącą znakomity klimat do pracy czy rozmów ze współpracownikami.