1

Jest 28 produktów.

Pokazano 1-28 z 28 pozycji

Aktywne filtry

Komody na ubrania

Pojemne komody na ubrania – praktyczne i eleganckie rozwiązania od Meble-Focus

Pojemna komoda na ubrania to mebel, który doskonale sprawdzi się w każdej przestrzeni. W przeciwieństwie do szafy, nie zajmuje dużo miejsca i nie przytłacza optycznie aranżacji. Pojemna komoda na ubrania można więc stanąć nawet w pokojach czy mieszkaniach o niewielkim metrażu. Bez względu na kompaktowy charakter, są to meble, które pozwolą pomieścić większość odzieży. Ich sekret tkwi w przemyślanej konstrukcji. Komody na ubrania zwykle są odpowiednio głębokie. W ten sposób można w nich przechować złożone koszule, bluzki, a nawet spodnie wykonane z niegniotących się materiałów. Pojemne komody na ubrania zwykle są złożone z szafek i szuflad. O ile pierwsze z powodzeniem pomieszczą odzież, o tyle w drugich można śmiało poukładać drobiazgi: bieliznę, paski i torebki czy zimowe akcesoria. W ten sposób po otworzeniu szuflady można zyskać łatwy dostęp do wszystkiego, co się w niej znajduje i jednocześnie utrzymać porządek w jej wnętrzu. Pojemna komoda na ubrania znakomicie zda egzamin w sypialni, pokoju dziecka, a nawet w przestrzeni gościnnej. Tym bardziej, że w Meble-Focus są dostępne rozwiązania o zróżnicowanym designie, który łatwo dopasuje się do stylu wnętrza. Obok klasycznych drewnianych komód na ubrania nie brakuje nowoczesnych modeli w białym kolorze czy rozwiązań, łączących różne barwy.

Mała i duża komoda na ubrania – zalety obu rozwiązań

Duże komodyna ubrania to oczywiście meble, które cieszą się największą popularnością. Są funkcjonalne i pozwalają oryginalnie zaaranżować przestrzeń. Doskonale sprawdzają się w rozmaitych pomieszczeniach. Warto jednak pamiętać o tym, że duża komoda na ubrania może stworzyć ciekawy duet z niewielkim meblem, wykonanym w tym samym stylu. Komody małe są zwykle wyposażone wyłącznie w szuflady, chociaż można wśród nich znaleźć również rozwiązania z szafką. Niewielkie gabaryty sprawiają, że idealnie wpisują się w maleńkie wnęki czy kąty pomieszczeń, pomagając w ten sposób optymalnie wykorzystać przestrzeń. Mała komoda jest więc trafnym wyborem dla nieustawnych lub niewielkich mieszkań, w których metraż nie sprzyja ustawieniu rozwiązań o większych gabarytach. Nic oczywiście nie stoi na przeszkodzie, aby umieścić ją w salonie czy przestronnej jadalni razem z pojemnymi meblami o dużych gabarytach. Doskonale spisze się w pokoju młodzieżowym, pozwalając znaleźć miejsce dla szkolnych podręczników, książek czy artykułów papierniczych. Należy wspomnieć, że komoda na ubrania może też przybrać postać niskiej konstrukcji. To wariant, który świetnie sprawdzi się pod telewizor. Na jej blacie pięknie będą prezentować się także ramki ze zdjęciami czy wazon z kwiatami. Mała komodana ubrania stanie się ponadto niezawodnym elementem poddasza, gdzie charakterystyczne skosy nie pozwalają na ustawienie wysokich mebli.

Wysokie komody na ubrania – alternatywa dla klasycznej szafy

W ostatnich latach, kiedy we wnętrzach zaczęły dominować meble systemowe, wypierające popularne meblościanki, do głosu dochodzą wysokie komody na ubrania. Swoją konstrukcją są najbardziej zbliżone do szaf. Nie sięgają jednak pod sufit, dzięki czemu wnoszą do aranżacji lekkość. Wysoka komoda na ubrania jest przy tym niesamowicie reprezentacyjna. Często, obok szuflad i szafek, posiada przeszkloną witrynę, przydatną aby wyeksponować domowe ozdoby albo rodzinne pamiątki. W Meble-Focus są też dostępne wysokiekomody na ubrania wyposażone w oświetlenie LED, pozwalające stworzyć ciepły i przytulny klimat we wnętrzu. Ich atutem, poza ciekawym i modnym designem, jest solidność. W ofercie naszego sklepu nie brakuje wysokich komód z półkami – idealnymi na książki, płyty czy inne drobiazgi. Wszystkie rozwiązania są tworzone z wysokogatunkowych surowców odpornych na uszkodzenia mechaniczne i niekorzystne działanie czynników zewnętrznych. W ten sposób przez długi czas zachowują swój pierwotny wygląd. Do wyboru pozostają warianty o frontach matowych lub wykończonych na wysoki połysk.