Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Wąskie komody

Komody wąskie – praktyczne rozwiązania od Meble-Focus

Komody wąskie to niesamowicie praktyczne meble, które znakomicie dopasują się do każdej, nawet niewielkiej przestrzeni. Znakomicie prezentują się solo lub zestawione z innymi meblami o większych gabarytach. Wąska komoda pozwoli wypełnić każdy kąt w pomieszczeniu. Bez problemu zmieści się także w niewielkich zakamarkach czy wnękach, które ze względu na swoje wymiary bywają niewykorzystane. Stanie się doskonałym miejscem na rozmaite drobiazgi, które często tworzą chaos w przestrzeni. Dodatkowo komoda wąska będzie fantastycznym akcentem w aranżacji. Elegancka i kompaktowa, nie przytłoczy wnętrza, a wręcz przeciwnie – podkreśli jego lekkość i niepowtarzalny styl. W Meble-Focus oferujemy komody wąskie wykonane z wysokogatunkowych surowców – odpornych na uszkodzenia mechaniczne i niekorzystne działanie czynników zewnętrznych.

Wąska komoda – mebel dla każdego wnętrza

Wąskie komody mogą przybierać dwie formy. Pierwsze z nich to meble charakteryzujące się niewielką głębokością. W ten sposób znakomicie sprawdzają się w ciasnych pomieszczeniach – również w ciągach komunikacyjnych: przedpokojach i korytarzach. Pozwalają optymalnie zagospodarować przestrzeń i jednocześnie zapewniają komfort przebywających w niej osób. Wąska komoda może mieć także charakter klasycznego, niewielkiego słupka. To z kolei idealne rozwiązanie, które można postawić w rogu pomieszczenia albo wypełnić nim wnękę. Warto podkreślić, że w Meble-Focus są dostępne wąskie komody w różnych stylach. Minimalistyczne meble o prostej, czystej bryle wspaniale wpiszą się w nowoczesne aranżacje. Staną się także niezastąpione w wystroju scandi albo industrialnym. Z kolei klasyczne wąskie komody z kabriolowymi nóżkami, żłobieniami i rzeźbieniami, stworzą harmonię z wnętrzami urządzonymi w tradycyjnym albo kolonialnym stylu.

Wąskie komody z szufladami – eleganckie i praktyczne

Wśród uniwersalnych i praktycznych mebli prym wiodą wąskie komody z szufladami. W Meble-Focus są dostępne modele wyposażone wyłącznie w szuflady lub dopełnione szafkami. Tym, co je łączy, jest oczywiście niewielka głębokość albo szerokość, dająca nieskończenie wiele możliwości aranżacyjnych. Bo chociaż wąska komoda z szufladami jest bardzo kompaktowa, może pomieścić naprawdę dużo domowych przedmiotów. Szuflady są wspaniałym miejscem dla ubrań – również dla bielizny. Dodatkowo można w nich ułożyć bluzki czy koszule. Doskonale sprawdzą się jako meble na dziecięce ubrania. Zaletą komód jest to, że po otworzeniu szuflady widoczne są wszystkie ukryte w niej przedmioty czy tekstylia. W ten sposób można je łatwo wyjąć bez robienia bałaganu. Wąska komoda z szufladami ukryje też wszelkie akcesoria, dla których trudno wygospodarować miejsce w szafach. Biżuteria, ładowarki do telefonów, dokumenty czy płyty to tylko niektóre z wielu przedmiotów, które się w nich pomieszczą. Na blacie komody można z kolei ustawić wazon z kwiatami albo bibeloty, które ozdobią wnętrze i nadadzą mu indywidualny charakter.

Wąska komoda do przedpokoju – idealna nawet dla niewielkiego metrażu

Wąskie komody do przedpokoju stanowią dziś jeden z najpopularniejszych trendów aranżacyjnych. Powodem jest oczywiście ich niewielka głębokość, dzięki czemu sprawdzą się nawet w wąskich korytarzach. Dostawione do ściany, nie zajmą dużo miejsca i nie będą ograniczać komfortu osób przebywających w pomieszczeniu. Staną się mniejszą alternatywą dla szafy. A jeśli umożliwi to metraż – jej dopełnieniem. Małe komody od Meble-Focus wypełnią ponadto niewielkie rogi otoczone z dwóch stron przez drzwi – wejściowe i do innych pomieszczeń w domu. Wąska komoda do przedpokoju pozwoli nie tylko przechować akcesoria odzieżowe – czapki czy rękawiczki, a także parasole i buty. To mebel, który będzie też pełnił funkcję stolika. Domownicy odłożą na niego klucze albo portfel. Dodatkowym atutem wąskich komód do przedpokoju jest to, że w przeciwieństwie do szafy, nie zajmują całej wysokości ściany. Śmiało można więc zawiesić nad nimi lustro, co dodatkowo powiększy wizualnie przestrzeń.

Wąska komoda – gdzie jeszcze znajdzie zastosowanie?

Wąska komoda to mebel, który zda egzamin nie tylko w przedpokoju, ale także w innych pomieszczeniach. Śmiało można wstawić ją do salonu lub pokoju dziennego, tworząc ciekawe zestawienie z witryną lub niską komodą pod telewizor. W eklektycznych wnętrzach lub aranżacjach kolonialnych sprawdzi się stylowa, wąska komoda do pokoju dziennego, która będzie stanowić mocny akcent wystroju, niekoniecznie współgrający pod względem estetycznym z pozostałymi meblami. Wąska komoda dopełni też jadalnię, dając miejsce sztućcom i zapasowym elementom zastawy. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zaprosić ją do pokoju dziecięcego. Komody młodzieżowe to, tuż obok biurka, najpraktyczniejsze elementy przestrzeni najmłodszych, jak i nastolatków. Wąskie komody to znakomite rozwiązanie do sypialni – zwłaszcza tej o niewielkim metrażu. W ich szufladach lub szafkach można przechować nie tylko ubrania, ale także pościel, ręczniki czy inne tekstylia. Mała komoda do sypialni umieszczona obok toaletki, stworzy miejsce dla kosmetyków oraz innych drobiazgów. Sprawdzi się ponadto w charakterze stolika nocnego. Ustawiona obok łóżka, pomieści czasopisma, książki czy pilota od telewizora. Na jej blacie można z kolei ustawić elegancką lampkę nocną.