Filtruj według

Cena

Cena

  • 884,00 zł - 1 824,00 zł

Regulowane zagłówki

Regulowane zagłówki

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Aktywne filtry

Kanapa Clara
10-21 dni

Kanapa Clara

Cena podstawowa 1 791,90 zł -3% Cena 1 738,14 zł
  • Obniżka
Wersalka Sara
10-21 dni

Wersalka Sara

Cena podstawowa 1 164,90 zł -3% Cena 1 129,95 zł
  • Obniżka
Wersalka Lisa K
10-21 dni

Wersalka Lisa K

Cena podstawowa 1 274,90 zł -3% Cena 1 236,65 zł
  • Obniżka
Wersalka Erika K
10-21 dni

Wersalka Erika K

Cena podstawowa 1 274,90 zł -3% Cena 1 236,65 zł
  • Obniżka
Kanapa Logan
10-21 dni

Kanapa Logan

Cena podstawowa 1 879,90 zł -3% Cena 1 823,50 zł
  • Obniżka
Wersalka Logan
10-21 dni

Wersalka Logan

Cena podstawowa 1 307,90 zł -3% Cena 1 268,66 zł
  • Obniżka
Kanapa Brunon
10-21 dni

Kanapa Brunon

Cena podstawowa 1 879,90 zł -3% Cena 1 823,50 zł
  • Obniżka
Wersalka Brunon
10-21 dni

Wersalka Brunon

Cena podstawowa 1 340,90 zł -3% Cena 1 300,67 zł
  • Obniżka

Wersalki do salonu

Wersalki do salonu – sklep z wersalkami do salonu

Nasza firma Meble Focus specjalizuje się w zaopatrywaniu swoich odbiorców w najwyższej jakości elementy umeblowania stworzone z myślą o różnych typach pomieszczeń. W naszym asortymencie posiadamy bardzo wiele typów mebli. Działamy między innymi jako dobrze wyposażony i niedrogi sklep z wersalkami do salonu. Są to wysokiej jakości elementy umeblowania, które nie tylko spełniają zadania kanap, ale również zapewniają miejsce do spania w porze nocnej. Nasze meble do salonu są więc idealnym rozwiązaniem dla osób preferujących umeblowanie wielofunkcyjne. Liczne rozmiary, kolory i kształty dostępne w naszym sklepie są dopasowane do zmieniających się potrzeb i wymagań naszych klientów. Wersalki do salonu, które oferujemy naszym klientom są miękkie i bardzo komfortowe, ale ich ramy są wykonane z materiałów przekładających się na podwyższoną odporność na uszkodzenia, przeciążenia i inne niekorzystne czynniki. Warto dodać, że sprzedawane przez nas wersalki są dostępne dla ogólnopolskich klientów w systemie sprzedaży internetowej i wysyłkowej.

Nowoczesne wersalki do salonu

Nasza oferta jest bardzo ciekawa pod względem estetycznym i obejmuje wysokiej jakości wersalki do salonu dopasowane do różnych typów wystroju wnętrz. Dzięki temu każdy ma dostęp nie tylko do trwałych i komfortowych wersalek, które spełniają rygorystyczne wymagania jakościowe. Są to również meble dopasowane do konkretnych gustów i upodobań użytkowników. W ofercie posiadamy między innymi nowoczesne wersalki do salonu dopasowane do nowoczesnych stylizacji wnętrz. Meble te kładą szczególny nacisk na funkcjonalność, trwałość oraz atrakcyjny wygląd charakteryzujący się neutralnymi barwami, oryginalnym kształtem i brakiem zbędnych dekoracji. Wersalki nowoczesne do salonu znajdujące się w naszej ofercie są dostępne w wielu rozmiarach, więc można je doskonale dopasować do mniejszych oraz większych salonów.

Tanie wersalki do salonu – wysoka jakość wersalek do salonu w rozsądnej cenie

Dużym atutem naszej firmy jest wysoka jakość wersalek do salonu w rozsądnej cenie. Jest to bardzo istotna zaleta, szczególnie dla klientów, którzy nie mają zbyt wiele pieniędzy na kupno nowych mebli wysokiej jakości. Na szczęście u nas są dostępne liczne tanie wersalki do salonu charakteryzujące się funkcjonalnością, komfortem oraz solidnością na najwyższym możliwym poziomie. Dzięki temu można kupić bardzo praktyczne wersalki do salonu spełniające rygorystyczne wymagania jakościowe bez konieczności wydawania dużych pieniędzy. Jesteśmy więc idealnym wyborem dla ludzi ceniących sobie wysoką jakość i oszczędność. Sklep meblowy Focus oferuje również: sofy do salonu, narożniki do salonu, kanapy do salonu, fotele do salonu, wypoczynki do salonu. Szeroka oferta sprawia, że zapewniamy kompletne i niedrogie wyposażenie całego salonu oraz zestawy i komplety mebli do salonu.

Wersalki do salonu - nowoczesne i tanie wersalki do salonu